ABC MASZYN DO SZYCIA - OPISY - OPINIE - TESTY - CIEKAWOSTKI - TECHNOLOGIA - POMOC W NAPRAWIE MASZYN DO SZYCIA strona naprawa

serwis maszyn


serwismaszyn strona naprawa instrukcja maszyny historia


serwismaszyn
serwismaszyn

serwismaszyn
SPRZEDAŻ NOWYCH MASZYN JUKI

kontakt.... serwismaszyn@op.pl

Maszyny do szycia JUKI (Industrial Sewing Machine) moim zdaniem należą do najlepiej opracowanych urządzeń. Stebnówki charakteryzują się długą żywotnością oraz niewielką awaryjnością. W szczególności starsze modele z przed około 10-15 lat zbudowane z bardziej trwałych elementów są godnymi uwagi. Mam na myśli stosowaną przy ich budowie większą ilość elementów metalowych (osłony, pokrętła regulacji długości ściegu , docisk stopki).

Moim zdaniem najciekawsze modele to:
DDL 8700......................................... (transport dolny ząbkowy)
DDL 5550......................................... (transport dolny ząbkowy)
DLN 5410lub DLN 415........................ (transport dolny ząbkowy i igłowy)
DLU 5490 lub 490 ............................. (transport różnicowy)


juki
Zdjęcie: model DDL 5550 (automat)
juki
Zdjęcie: model DDL 8700 (automat)

-obcinanie nici
-aut. mocowanie
-pozycjoner
-komputer (programowanie)
-regulacja prędkości

W szczególności na uwagę zasługuje tu model DLU 5490, jest to bardzo dobra maszyna przede wszystkim do marszczeni a tkaniny z jednoczesnym jej naszywaniem. Aby taka możliwość miała miejsce, niezbędny jest odpowiedni przyrząd umieszczany przed stopką.

Model 415 to ciekawa maszyna polecana szczególnie do nieco cięższego szycia np. jeans. Zastosowany w niej transport igłowy umożliwia jednoczesne przeszycie kilku grubych warstw tkaniny.

Model 5550 to klasyczna stebnówka z transportem ząbkowym obecnie naśladowana przez inne firmy. Nowa juki z pełną automatyką jest drogą maszyną dlatego warto porównać inne maszyny korzystające z podobnych rozwiązań.

  • dalej >>

  • ---------------------------------------------------------------------------------------
  • powrót >>

  • serwismaszyn
    serwismaszyn serwismaszyn
    strona główna / serwismaszyn / naprawa maszyn do szycia / przemysłowych / Gdańsk / Sopot / Gdynia / Trójmiasto / województwo pomorskie / maszyny do szycia / instrukcja do maszyn / historia maszyn / maszyny do szycia ,juki / durkopp / maier / czesci do maszyn / producenci maszyn do szycia / pomoc w naprawie maszyny do szycia / kontakt

    Copyright 2004-2008 Gdańsk - desing by baltic